Header

Contact

Regulamente 

Pop Lupu Coriolan  0740 / 963.274

Înscrieri

Vlad Amariei 0740 / 180.319

< Steaua București și Academia Hagi vin la Cupa E.ON Kinder
26.08.2010

Echipe noi la Cupa E.ON 2010

Organizatorii au anunțat astăzi echipe noi la categoriile de vârstă din turneu. Numărul total al echipelor înscrise se modifică astfel, în total fiind cofirmate acum 95 de echipe participante.

EON Kinder

Echipe ce au confirmat participarea până joi 26 august 2010:

Categoria 1998 ( U12 ):

1.       Kinder E.ON

2.       CFR Cluj

3.       AS Gloria Energia Târgu Jiu

4.       Șoimii Sibiu

5.       Steaua Dunării Galați

6.       Junior Târgu Mureș

7.       Internațional Curtea de Argeș

8.       Dinamo Bucuresti

9.       CSS Reghin

10.     Unirea Ungheni

 
Categoria 1999 ( U11 ):
 

1.       Școala de Fotbal Gh. Popescu

2.       Petrolul ’95 Ploiești

3.       CFR Cluj

4.       Internațional Curtea de Argeș

5.       Hidroelectrica Rm. Vâlcea

6.       Pandurii Tg. Jiu

7.       ACS Inter Voluntari

8.       Academia Hagi

9.       Steaua București

10.     Marius Baciu Mediaș

11.     Luceafărul Brăila

12.     FC Viitorul Constanta 


 
Categoria 2000 ( U10 ):
 

1.        Kinder E.ON 1

2.        Kinder E.ON 2

3.        Banatul Timisoara

4.        Marius Baciu Mediaș

5.        Academia Hagi

6.        InterStar Sibiu

7.        Șoimii Sibiu

8.        Oțelul Galați 1

9.        Oțelul Galați 2

10.      Junior București 1

11.      Junior București 2

12.      Petrolul ’95 Ploiești

13.      ACS Ilie Oană București

14.      Steaua București

15.      Luceafărul Brăila

16.      Pandurii Tg Jiu

17.      Hidroelectrica Rm Vâlcea

18.      Oltchim Rm Vâlcea      

19.      CSS Municipal Reșița

20.      CS Derby București

 
Categoria 2001 ( U9 ):
 

1.       Kinder E.ON 1

2.       Kinder E.ON 2

3.       Junior Târgu Mureș

4.       FC Brașov 1

5.       FC Brașov 2

6.       Pro Luceafărul București

7.       Viitorul LT Balș

8.       Marius Baciu Mediaș

9.       FCM Adi Neaga Pitești 1

10.     Oțelul Galați 1

11.     Junior București

12.     Oțelul Galați 2

13.     Pandurii Tg Jiu

14.     Hidroelectrica Rm. Vâlcea

15.     CSS Craiova

16.     FCM Adi Neaga Pitești 2

17.     AS Junior Soccer Sf. Gheorghe

18.     Academia Hagi

19.     Unirea Ungheni

20.     ACS Inter Voluntari

 
 
Categoria 2002 ( U8 ):
 

1.       Kinder E.ON

2.       ACS Tâmpa Brașov

3.       FC Brașov

4.       CFR Cluj

5.       Junior București

6.       ACS Inter Voluntari

7.       AS Junior Galați

8.       Oțelul Galați

9.       Viitorul Abrud

10.     Hidroelectrica Rm. Vâlcea

11.     Petrolul Ploiești

12.     Academia Hagi

13.     Steaua București

14.     Banatul Timișoara

15.     Gloria Bistrita

16.     Kinder E.ON 2

 
Categoria 2003 ( U7 ):
 

1.       Kinder E.ON 1

2.       Kinder E.ON 2

3.       Junior Tg Mureș

4.       ACS Tâmpa Brașov

5.       CFR Cluj

6.       Petrolul Ploiești

7.      CS SportLine Turda

 

Partener Principal

Organizatori

sportlife

Sponsori


Targu Mures logo

erima
municipiul tg mures