Header

Contact

Regulamente 

Pop Lupu Coriolan  0740 / 963.274

Înscrieri

Vlad Amariei 0740 / 180.319

< Multumim!
04.09.2012

Clasament final Cupa E.ON Kinder 2012

Dupa 4 zile de fotbal spectacol si peste 350 de meciuri am putut stabili ierarhia finala. Asadar, clasamentul E.ON Kinder 2012...

EON Kinder

CATEGORIA 2000
1.    ACS KINDER SG. DE  MURES
2.    ACADEMIA GH. HAGI
3.    SCOALA DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI
4.    SOIMII SIBIU
5.    INTERSTAR SIBIU
6.    AFC ODORHEIUL SECUIESC
7.    ACS SPERANTA TG. MURES
8.    OLTCHIM RM. VALCEA
9.    FC JUNIORUL BUCURESTI
10.    BUCOVINA SCHEIA SUCEAVA
11.    FCM TG. MURES
12.    3KIDS SPORT BUCURESTI
13.    DERBY BUCURESTI
14.    VIITORUL ALBA IULIA
15.    GODOLLOI UNGARIA

CATEGORIA 2001
1.    PETROLUL PLOIESTI
2.    CFR CLUJ
3.    ACS KINDER SG. DE MURES
4.    ACADEMIA GH. HAGI
5.    INTERSTAR SIBIU
6.    FC VASLUI
7.    LPS CEAHLAUL PIATRA NEAMT
8.    FC DINAMO BUCURESTI
9.    ALMA SIBIU
10.    AFC ODORHEIUL SECUIESC
11.    SCOALA DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 1
12.    SCOALA DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI 2
13.    STARS BRAILA
14.    OTELUL GALATI
15.    CS CETATE TARGOVISTE
16.    HIDROELECTRA RM. VALCEA
17.    FCM TG. MURES
18.    VIITORUL CONSTANTA
19.    FC TELESPAN
20.    ATHLETIC GURGHIU
21.    STEAUA DUNARII GALATI
22.    CAUTIS STEAUA SUDULUI BUCURESTI
23.    DYNAMIC BAIA MARE
24.    FARUL CONSTANTA
25.    ACS KINDER 2 SG. DE MURES

CATEGORIA 2002
1.    ACADEMIA GH. HAGI
2.    SCOALA DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI
3.    FC JUNIORUL BUCURESTI
4.    INTERSTAR SIBIU
5.    CFR CLUJ
6.    AS JUNIOR GALATI
7.    ACS KINDER SG. DE MURES
8.    FC PITESTI
9.    HIDROELECTRA RM VALCEA
10.    FC DINAMO BUCURESTI
11.    CSM FOCSANI
12.    ACS TAMPA BRASOV
13.    VIITORUL ABRUD
14.    FC JUNIORUL TG MURES
15.    LUCEAFARUL 2010 CLUJ
16.    CS CETATE TARGOVISTE
17.    DERBY BUCURESTI
18.    OLTCHIM RM. VALCEA
19.    FC PITESTI BLUE

CATEGORIA 2003
1.    FC JUNIORUL BUCURESTI
2.    STARS BRAILA
3.    ACS TAMPA BRASOV
4.    AS JUNIOR GALATI
5.    FC DINAMO BUCURESTI
6.    ACADEMIA GH. HAGI
7.    ACS KINDER SG. DE MURES
8.    BENTA BRASOV
9.    VIITORUL ORADEA
10.    JUNIOR SOCCER SF. GHEORGHE
11.    VIITORUL FOCSANI
12.    AFC ODORHEIUL SECUIESC
13.    PANDURII TG. JIU
14.    PETROLUL PLOIESTI
15.    FC DINAMO 2 BUCURESTI
16.    ACS KINDER SG. DE MURES 2
17.    FCM TG. MURES
18.    VIITORUL ORADEA 2
19.    SPERANTA TG. MURES
20.    AS JUNIOR GALATI 2

CATEGORIA 2004
1.    SCOALA DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI
2.    ACS KINDER SG.  DE MURES
3.    FC DINAMO BUCURESTI
4.    ACADEMIA GH. HAGI
5.    CSM FOCSANI
6.    ACS TAMPA BRASOV
7.    ATHLETIC GURGHIU
8.    FC DINAMO 2 BUCURESTI
9.    ACS TAMPA BRASOV 2
10.    CFR CLUJ
11.    BENTA BRASOV
12.    STARS BRAILA
13.    INTERSTAR SIBIU
14.    FC JUNIORUL BUCURESTI
15.    ACS KINDER SG. DE MURES 3
16.    FCM TG. MURES
17.    ACS KINDER SG. DE MURES 2
18.    JUNIORUL TG. MURES

CATEGORIA 2005
1.    INTERSTAR SIBIU
2.    AFC ODORHEIUL SECUIESC
3.    ACS TAMPA BRASOV
4.    CFR CLUJ
5.    ASC KINDER SG DE MURES
6.    PROSPORT FOCSANI
7.    FCM PITESTI
8.    SCOALA DE FOTBAL DANUT COMAN PITESTI
9.    FC PITESTI
10.    PROSPORT FOCSANI 2
11.    ACS SPERANTA TG. MURES
12.    CSM FOCSANI

Imagini: www.facebook.com/sportliferomania

Partener Principal

Organizatori

sportlife

Sponsori


Targu Mures logo

erima
municipiul tg mures