Header

Contact

Regulamente 

Pop Lupu Coriolan  0740 / 963.274

Înscrieri

Vlad Amariei 0740 / 180.319

< Progamul finalelor Cupa E.ON Kinder 2012
02.09.2012

Câștigătorii Cupa E.ON Kinder 2012

Cupa E.ON Kinder 2012 s-a încheiat. Mulțumiri tuturor participanților și celor care au susținut acest proiect. Rezultate...

EON Kinder

Categoria 2005

Premii individuale:

Golgeter: Denis Antal,  ACS Kinder

Cel mai bun portar: Botiș Tudor, ACS Tâmpa Brașov

Cel mai bun jucător – gheata de aur: Vanau Andrei, AFC Odorheiul Secuiesc

 

Clasament echipe

I. Interstar Sibiu

II. AFC Odorheiul Secuiesc

III. ACS Tâmpa Brașov

IV. CFR Cluj

 

Categoria 2004

 Premii individuale:

Golgeter: Eduard Simionescu , Șc. de Fotbal Dănuț Coman

Cel mai bun portar: Luca Martis, CSM Focșani

Cel mai bun jucător – gheata de aur: Alex Șuteu, ACS Kinder

Clasament echipe

I. Școala de fotbal D. Coman Pitești

II. ACS Kinder Sg. De Mureș

III. FC Dinamo București

IV. Academia Gh. Hagi

 

Categoria 2003

Premii individuale:

Golgeter: Răzvan Tanasa, Academia Gh. Hagi

Cel mai bun portar: Mădălin Stroe – AS Stars Brăila

Cel mai bun jucător – gheata de aur: Vadim Covalciuc,  ACS Tâmpa Brașov

Clasament echipe

I. FC Juniorul București

II. AS Stars Brăila

III. ACS Tâmpa Brașov

IV. AS Junior Galați

 

Categoria 2002

Premii individuale:

Golgeter: Luis Munteanu, Academia Gh. Hagi

Cel mai bun portar: Andrei Brăneț, CS Junior Galați

Cel mai bun jucător – gheata de aur: Alexis Pitu, Academia Gh. Hagi

 

Clasament echipe

I.  Academia Gheorghe Hagi

II. Șc. de fotbal D. Coman Pitești

III. Juniorul București

IV. Interstar Sibiu

 

Categoria 2001

 Premii individuale:

Golgeter: Ilea Iulian, Petrolul Ploiești & Oprișor Cristobal, CS Alma Sibiu

Cel mai bun portar: Sebastian Bartha, CFR Cluj

Cel mai bun jucător – gheata de aur: Bogdan Piper, ACS Kinder

 

Clasament echipe

I.  Petrolul Ploiești

II.  CFR Cluj

III. ACS Kinder Sg. De Mureș

IV. Academia Gh. Hagi

 

Categoria 2000

Premii individuale:

Golgeter: Paul Sabangeanu, Academia Gh. Hagi

Cel mai bun portar: Comșa Sebastian, Academia Gh. Hagi

Cel mai bun jucător – gheata de aur: Laurențiu Moț, ACS Kinder Sg. De Mureș

 

Clasamente echipe

I.  ACS Kinder

II. Academia Gh. Hagi

III. Școala de fotbal D. Coman Pitești

IV. CSS Șoimii Sibiu

 

 

 

 

 

 

Partener Principal

Organizatori

sportlife

Sponsori


Targu Mures logo

erima
municipiul tg mures