Header

Contact

Regulamente 

Pop Lupu Coriolan  0740 / 963.274

Înscrieri

Vlad Amariei 0740 / 180.319

< Invitaţie Cupa E.ON Kinder 2012
03.08.2012

Record - lista participanților în 2012

Cel mai mare număr de participanți la competiție de până acum. 109 echipe. Iată pe cine veți vedea la ediția a VI-a... LISTA FINALA.

EON Kinder

Organizatorii sunt bucuroși să anunțe lista finală a participanților la Cupa E.ON Kinder 2012. Total 109 echipe :

CATEGORIA 2000
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     Derby Bucuresti

3.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
4.     Gödöllői SK Ungaria
5.     CSS Soimii Sibiu
6.     InterStar Sibiu
7.     AFC Odorheiu Secuiesc
8.     FC Juniorul Bucuresti
9.     Oltchim Rm.Valcea
10.   3kids sport Bucuresti
11.   Academia de fotbal Gh. Hagi
12.   Bucovina Scheia Suceava
13.   Speranta Tg-Mures
14.  FCM Tg. Mures

15. AS Viitorul Alba Iulia
 
CATEGORIA 2001
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.     Academia de Fotbal Gh. Hagi
4.     Academia de Fotbal Gh. Hagi 2
5.     Otelul Galati
6.     FC Alma Sibiu
7.     FC Vaslui
8.     Cautis Steaua Sudului Bucuresti
9.     Ceahlaul LPS Piatra Neamt
10.   Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti

11.    Stars Braila
12.    Hidroelectra Rm.Valcea
13.    FC Telespan Rm.Valcea
14.    CS Cetate Targoviste
15.    Athletic FK Gurghiu
16.    Dynamic Baia Mare
17.    FC Dinamo Bucuresti
18.    FCM Tg. Mures
19.    InterStar Sibiu
20.    Farul Con.stanta
21.    CFR Cluj
22.    AFC Odorheiul Secuiesc
23.    Petrolul Ploiesti
24.   Steaua Dunarii Galati

25. Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti 2
 
CATEGORIA 2002
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
3.     Cautis Steaua Sudului Bucuresti
4.     ACS Tampa
5.     CFR Cluj
6.     FC Pitesti white 
7.     FC Dinamo Bucuresti

8.     FC Juniorul Bucuresti
9.     Viitorul Abrud
10.   Hidroelectra Rm.Valcea
11.   Oltchim Rm.Valcea
12.   Academia de Fotbal Gh.Hagi
13.   Derby Bucuresti
14.   AS Junior Galati
15.   CS Cetate Targoviste
16.   CSM Focsani
17.   Junior Tg. Mures
18.   InterStar Sibiu
19.   Luceafarul 2010 Cluj
20.   FC Pitesti blue
 
CATEGORIA 2003
1.    ACS Kinder Sg. De Mures
2.    ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.    Viitorul Focsani
4.    Viitorul Oradea 1
5.    Viitorul Oradea 2
6.    ACS Tampa Brasov
7.     Pandurii Tg. Jiu
8.   Stars Braila
9.   CFR Cluj
10.  AFC Odorheiu Secuiesc
11.  FC Juniorul Bucuresti
12.  Academia de Fotbal Gh.Hagi
13.  AS Junior Galati
14.  FC Dinamo Bucuresti
15.  FC Dinamo Bucuresti 2
16.  Junior Soccer Sf. Gheorghe
17. Petrolul Ploiesti
18. FCM Tg. Mures
19. Scoala de Fotbal Benta Brasov

20. Speranta Tg. Mures
 
CATEGORIA 2004
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     ACS Kinder Sg. De Mures 2
3.     ACS Kinder Sg. De Mures 3
4.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
5.     FCM Tg. Mures
6.     Athletic FK Gurghiu
7.     CSS 1 Pajura Bucuresti
8.     ACS Tampa Brasov
9.     ACS Tampa Brasov 2
10.   Stars Braila
11.   FC Juniorul Bucuresti
12.   Academia de Fotbal Gh.Hagi
13.   Scoala de Fotbal Benta Brasov
14.   CSM Focsani
15.   InterStar Sibiu
16.   FC Dinamo Bucuresti
17.   FC Dinamo Bucurest 2

18. Junior Tg. Mures
 
CATEGORIA 2005
1.     ACS Kinder Sg. De Mures
2.     FCM Tg. Mures
3.     Scoala de Fotbal Danut Coman Pitesti
4.     FC Pitesti
5.     ProSport Focsani 1
6.     CSM Focsani 
7.     ACS Tampa Brasov
8.     ACS Tampa Brasov 2
9.     AFC Odorhiul Secuiesc
10.   CFR Cluj
11.   InterStar Sibiu


Partener Principal

Organizatori

sportlife

Sponsori


Targu Mures logo

erima
municipiul tg mures