Header

Contact

Regulamente 

Pop Lupu Coriolan  0740 / 963.274

Înscrieri

Vlad Amariei 0740 / 180.319

Rezultate live

Filtru: Key:
28.08.2018
Tue
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
09:00 2007 A 1 1 Concordia Chiajna - Infinity Tarnaveni 11-1
09:00 2007 B 2 2 Interstar Sibiu - MSE Tg Mures 2-1
09:00 2007 C 3 3 LPS Suceava - Torpi Tg Mures 14-0
10:00 2007 D 4 1 Academia U Luceafarul - Liviu Antal Sighisoara 4-0
10:00 2007 A 5 2 ACS Kinder - Viitorul Cluj 5-1
10:00 2007 B 6 3 New Stars Bucuresti - Hidro Ramnicu Valcea 3-0
11:00 2007 C 7 1 Benfica Bucuresti - AFC Od Secuiesc 4-1
11:00 2007 D 8 2 FCSB - Sporting Recea 2-2
13.00 2007 A 9 1 Concordia Chiajna - Inter Galaxy Bucuresti 0-0
13.00 2007 B 10 2 Interstar Sibiu - ACS Kinder 2008 1-0
13.00 2007 C 11 3 Tampa Kids Brasov - Torpi Tg Mures 2-0
14.00 2007 D 12 1 Academia U Luceafarul - ACS Kinder alb 6-0
14.00 2007 A 13 2 Infinity Tarnaveni - Viitorul Cluj 8-2
14.00 2007 B 14 3 MSE Tg Mures - Hidro Ramnicu Valcea 1-3
15.00 2007 C 15 1 LPS Suceava - Benfica Bucuresti 7-0
15.00 2007 D 16 2 Liviu Antal Sighisoara - Sporting Recea 2-5
17.00 2007 A 17 1 ACS Kinder - Infinity Tarnaveni 7-0
17.00 2007 B 18 2 New Stars Bucuresti - MSE Tg Mures 4-0
17.00 2007 C 19 3 Torpi Tg Mures - AFC Od Secuiesc 1-5
18.00 2007 D 20 1 FCSB - Liviu Antal Sighisoara 7-0
18.00 2007 A 21 2 Inter Galaxy Bucuresti - Viitorul Cluj 1-0
18.00 2007 B 22 3 ACS Kinder 2008 - Hidro Ramnicu Valcea 1-1
19.00 2007 C 23 1 Tampa Kids Brasov - LPS Suceava 0-5
19.00 2007 D 24 2 ACS Kinder alb - Sporting Recea 2-2


29.08.2018
Wed
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
09:00 2007 A 25 1 ACS Kinder - Concordia Chiajna 2-1
09:00 2007 B 26 2 New Stars Bucuresti - Interstar Sibiu 2-0
09:00 2007 C 27 3 Benfica Bucuresti - Torpi Tg Mures 7-0
10:00 2007 D 28 1 FCSB - Academia U Luceafarul Cluj 1-5
10:00 2007 A 29 2 Inter Galaxy Bucuresti - Infinity Tarnaveni 2-0
10:00 2007 B 30 3 ACS Kinder 2008 - MSE Tg Mures 1-2
11:00 2007 C 31 1 LPS Suceava - AFC Od Secuiesc 11-0
11:00 2007 D 32 2 ACS Kinder alb - Liviu Antal Sighisoara 4-1
13:00 2007 A 33 1 ACS Kinder - Inter Galaxy Bucuresti 2-2
13:00 2007 B 34 2 New Stars Bucuresti - ACS Kinder 2008 12-0
13:00 2007 C 35 3 Tampa Kids Brasov - Benfica Bucuresti 4-2
14.00 2007 D 36 1 FCSB - ACS Kinder alb 2-4
14.00 2007 A 37 2 Concordia Chiajna - Viitorul Cluj 6-1
14.00 2007 B 38 3 Interstar Sibiu - Hidro Ramnicu Vlacea 0-0
15.00 2007 C 39 1 Tampa Kids Brasov - AFC OD Secuiesc 3-3
15.00 2007 D 40 2 Academia U Luceafarul Cluj - Sporting Recea 1-3
17.00 2007 loc 17 - 20 41 1 Viitorul Cluj 5A - 5D Liviu Antal Sighisoara 1-2
17.00 2007 loc 17 - 20 42 2 Kinder 2008 5B - 5C Torpi Tg Mures 1-3
17.00 2007 loc 13 - 16 43 3 Infinity Tarnaveni 4A - 4D FCSB 1-3
18.00 2007 loc 13 - 16 44 1 MSE Tg Mures 4B - 4C AFC Odorheiu Secuiesc 2-0
18.00 2007 loc 9 - 12 45 2 Concordia Chiajna 3A - 3D Kinder Alb 6-0
18.00 2007 loc 9 - 12 46 3 Hidro Ramnicu Valcea 3B - 3C Benfica Bucuresti 1-3
19.00 2007 loc 5 -8 47 1 Inter Galaxy Bucuresti 2A - 2D Sporting Recea 4-0
19.00 2007 loc 5 -8 48 2 Interstar Sibiu 2B - 2C Tampa Kids Brasov 2-0


30.08.2018
Thu
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
10:00 2007 loc 1 - 4 49 1 ACS Kinder 1A - 1D Academia U Luceafarul Cluj 0-6
10:00 2007 loc 1 - 4 50 2 LPS Suceava 1C - 1B New Stars Bucuresti 3-0
10:00 2007 loc 19 - 20 51 3 Viitorul Cluj invinsa 41 - invinsa 42 Kinder 2008 2-0
11:00 2007 loc 17 - 18 52 1 Liviu Antal Sighisoara castigatoare 41 - castigatoare 42 Torpi Tg Mures 1-2
11:00 2007 loc 15 - 16 53 2 Infinity Tarnaveni invinsa 43 - invinsa 44 Odorheiu Secuiesc 2-3
11:00 2007 loc 13 - 14 54 3 FCSB castigatoare 43 - castigatoare 44 MSE Tg Mures 1-0
12:00 2007 loc 11 - 12 55 1 Kinder Alb invinsa 45 - invinsa 46 Hidro Ramnicu Valcea 1-2
12:00 2007 loc 9 - 10 56 2 Concordia Chiajna castigatoare 45 - castigatoare 46 Benfica Bucuresti 6-1
12.00 2007 loc 7 - 8 57 3 Sporting Recea invinsa 47 - invinsa 48 Tampa Kids Brasov 4-1
13:00 2007 loc 5 - 6 58 1 Inter Galaxy Bucuresti castigatoare 47 - castigatoare 48 Interstar Sibiu 1-0
13:00 2007 loc 3 - 4 59 3 ACS Kinder invinsa 49 - invinsa 50 (finala mica) New Stars Bucuresti 0-3
14:00 2007 loc 1 - 2 60 1 Academia U Luceafarul Cluj castigatoare 49 - castigatoare 50 (finala) LPS Suceava 2-0


28.08.2018
Tue
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
08.00 2009 C 1 4 MSE Tg Mures - Intergalaxy Bucuresti 2-4
08.00 2009 D 2 5 (sintetic) Academia Muresul - Navobi Alba Iulia 2-2
08.50 2009 A 3 4 Muresul Ludus - ACS Kinder alb 8-3
08.50 2009 D 4 5 (sintetic) Luceafarul 2010 Cluj - Atletico Junior Bacau 0-2
09.40 2009 A 5 4 Academia U Luceafarul Cluj - Pandurii Tg Jiu 4-2
09.40 2009 B 6 5 (sintetic) CFR Cluj - Avantul Reghin 4-2
10.30 2009 B 7 4 FCSB - Bucegi Rasnov 7-1
10.30 2009 D 8 5 (sintetic) Dinamyk Craiova - Concordia Chiajna 3-2
11.20 2009 A 9 4 Derby Bucuresti - Tampa Kids Brasov 1-8
11.20 2009 C 10 5 (sintetic) ACS Kinder - Academia Luceafarul Cluj 4-2
12.10 2009 B 11 4 Avantul Reghin - Inter Bucharest 0-6
12.10 2009 D 12 5 (sintetic) Navobi Alba Iulia - Atletico Junior Bacau 1-2
12.10 2009 B 13 2 Inter Galaxy Bucuresti albastru - FCSB 0-10
13.00 2009 A 14 4 Academia U Luceafarul Cluj - ACS Kinder alb 5-1
13.00 2009 C 15 5 (sintetic) Interstar Sibiu - MSE Tg Mures 8-0
13.50 2009 D 16 4 Academia Muresul - Concordia Chiajna 0-6
13.50 2009 D 17 5 (sintetic) Luceafarul 2010 Cluj - Dinamyk Craiova 2-0
14.40 2009 A 18 4 Tampa Kids Brasov - Pandurii Tg Jiu 5-1
14.40 2009 A 19 5 (sintetic) Derby Bucuresti - ACS Kinder alb 5-2
15.30 2009 B 20 4 Avantul Reghin - Bucegi Rasnov 0-0
15.30 2009 C 21 5 (sintetic) Inter Galaxy Bucuresti - Luceafarul Cluj 4-2
16.20 2009 B 22 4 CFR Cluj - Inter Bucharest 3-1
16.20 2009 D 23 5 (sintetic) Academia Muresul - Luceafarul 2010 Cluj 0-7
17.10 2009 C 24 4 ACS Kinder - MSE Tg Mures 2-1
17.10 2009 D 25 5 (sintetic) Dinamyk Craiova - Navobi Alba Iulia 6-2
18.00 2009 A 26 4 ACS Kinder alb - Pandurii Tg Jiu 1-3
18.00 2009 D 27 5 (sintetic) Concordia Chiajna - Atletico Junior Bacau 4-0
18.50 2009 B 28 4 Bucegi Rasnov - Inter Bucharest 1-3
18.50 2009 C 29 5 (sintetic) Interstar Sibiu - Intergalaxy Bucuresti 9-0
19.40 2009 B 30 4 Inter Galaxy Bucuresti albastru - CFR Cluj 0-11


29.08.2018
Wed
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
08.00 2009 B 31 2 Inter Galaxy Bucuresti albastru - Inter Bucharest 0-12
08.00 2009 A 32 4 Academia U Luceafarul Cluj - Derby Bucuresti 12-1
08.00 2009 A 33 5 (sintetic) Muresul Ludus - Tampa Kids Brasov 0-7
08.50 2009 B 34 4 FCSB - Avantul Reghin 4-0
08.50 2009 B 35 5 (sintetic) CFR Cluj - Bucegi Rasnov 4-1
09.40 2009 C 36 4 ACS Kinder - Interstar Sibiu 0-1
09.40 2009 C 37 5 (sintetic) MSE Tg Mures - Luceafarul Cluj 6-0
10.30 2009 D 38 4 Luceafarul 2010 Cluj - Concordia Chiajna 1-1
10.30 2009 D 39 5 (sintetic) Dinamyk Craiova - Academia Muresul 4-1
11.20 2009 A 40 4 Academia U Luceafarul Cluj - Tampa Kids Brasov 3-1
11.20 2009 A 41 5 (sintetic) Derby Bucuresti - Muresul Ludus 1-4
12.00 2009 B 42 2 Inter Galaxy Bucuresti albastru - Avantul Reghin 1-6
12.10 2009 C 43 4 Interstar Sibiu - Luceafarul Cluj 7-0
12.10 2009 C 44 5 (sintetic) ACS Kinder - Inter Galaxy Bucuresti 1-0
13.00 2009 D 45 4 Concordia Chiajna - Navobi Alba Iulia 6-0
13.00 2009 B 46 5 (sintetic) FCSB - Inter Bucharest 4-1
13.50 2009 A 47 4 Academia U Luceafarul Cluj - Muresul Ludus 6-0
13.50 2009 D 48 5 (sintetic) Academia Muresul - Atletico Junior Bacau 0-3
14.40 2009 D 49 4 Luceafarul 2010 Cluj - Navobi Alba Iulia 2-0
14.40 2009 A 50 5 (sintetic) Derby Bucuresti - Pandurii Tg Jiu 0-4
15.30 2009 D 51 4 Dinamyk Craiova - Atletico Junior Bacau 2-1
15.30 2009 B 52 5 (sintetic) FCSB - CFR Cluj 1-4
16.00 2009 B 53 2 Inter Galaxy Bucuresti albastru - Bucegi Rasnov 2-3
16.20 2009 A 54 4 ACS Kinder alb - Tampa Kids Brasov 2-7
16.20 2009 A 55 5 (sintetic) Muresul Ludus - Pandurii Tg Jiu 2-2
17.10 2009 loc 17 - 20 56 4 Bucegi Rasnov 5B - 5C Luceafarul Cluj 3-2
18.00 2009 loc 17 - 20 57 4 Derby Bucuresti 5A - 5D Navobi Alba Iulia 4-2
18.50 2009 loc 13 - 16 58 4 Avantul Reghin 4B - 4C MSE Tg Mures 0-3
19.40 2009 loc 13 - 16 59 4 Muresul Ludus 4A - 4D Atletico Junior Bacau 1-5
20.00 2009 loc 21- 23 60 5 (sintetic) Inter Galaxy Bucuresti albastru 6B - 6D Academia Muresul 0-2


30.08.2018
Thu
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
08.00 2009 loc 21- 23 61 5 (sintetic) ACS Kinder Alb 6A - 6B Inter Galaxy Bucuresti albastru 4-1
08.00 2009 loc 9 - 12 62 4 Inter Bucharest 3B - 3C Inter Galaxy Bucuresti 3-1
08.50 2009 loc 9 - 12 63 4 Pandurii Targu Jiu 3A - 3D Luceafarul 2010 Cluj 0-1
09.40 2009 loc 5 - 8 64 4 FCSB 2B - 2C ACS Kinder 2-3
10.30 2009 loc 5 - 8 65 4 Tampa Kids Brasov 2A - 2D Concordia Chiajna 7-6
10.40 2009 loc 21 - 23 66 5 (sintetic) ACS Kinder Alb 6A - 6D Academia Muresul 3-2
11.20 2009 loc 1 - 4 67 4 CFR Cluj 1B - 1C Interstar Sibiu 3-2
11.30 2009 loc 1 - 4 68 5 (sintetic) Academia U Luceafarul 1A - 1D Dinamyk Craiova 6-1
12.10 2009 loc 19 - 20 69 4 Luceafarul Cluj invinsa 56 - invinsa 57 Navobi Alba Iulia 3-1
12.20 2009 loc 17 - 18 70 5 (sintetic) Bucegi Rasnov castigatoare 56 - castigatoare 57 Derby Bucuresti 4-3
13.00 2009 loc 13 - 14 71 4 MSE Tg Mures castigatoare 58 - castigatoare 59 Atletico Junior Bacau 0-1
13.10 2009 loc 15 - 16 72 5 (sintetic) Avantul Reghin invinsa 58 - invinsa 59 Muresul Ludus 0-3
13.50 2009 loc 9 - 10 73 4 Inter Bucharest castigatoare 62 - castigatoare 63 Luceafarul 2010 3-2
14.00 2009 loc 11 - 12 74 5 (sintetic) Inter Galaxy Bucuresti invinsa 62 - invinsa 63 Pandurii 0-3
14.40 2009 loc 5 - 6 75 4 Kinder castigatoare 64 - castigatoare 65 Tampa Kids Brasov 0-2
14.50 2009 loc 7 - 8 76 5 (sintetic) FCSB invinsa 64 - invinsa 65 Concordia Chiajna 3-1
15.30 2009 loc 1 - 2 77 4 CFR Cluj castigatoare 67 - castigatoare 68 (finala) Academia U Luceafarul 2-3
15.40 2009 loc 3 - 4 78 5 (sintetic) Interstar Sibiu invinsa 67 - invinsa 68 (finala mica) Dinamyk Craiova 2-0


28.08.2018
Tue
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
08.00 2011 B 1 8 ACS Kinder alb - CSC Ghiroda 0-7
08.40 2011 A 2 8 Dinamo Bucuresti - Interstar Sibiu 2-6
09.20 2011 C 3 8 Inter Galaxy Bucuresti - Sporttim Timisoara 2-0
10.00 2011 D 4 8 Navobi Alba Iulia - Chelsea Bucuresti 4-2
10.40 2011 A 5 8 Liviu Antal Sighisoara - Vulturii Tg Mures 4-6
11.20 2011 B 6 8 Infinity Tarnaveni - MSE Tg Mures 5-2
12.00 2011 C 7 8 Tampa Kids Brasov - Best Kids Reghin 0-3
12.40 2011 D 8 8 Viitorul Ungheni - Royall Fagaras 1-2
13.20 2011 A 9 8 U Cluj - Liviu Antal Sighisoara 5-1
14.00 2011 B 10 8 Infinity Tarnaveni - Luceafarul Cluj 1-3
14.40 2011 C 11 8 Best Kids Reghin - Luceafarul 2010 Cluj 1-1
15.20 2011 D 12 8 Viitorul Ungheni - ACS Kinder 1-4
16.00 2011 A 13 8 Vulturii Tg Mures - Interstar Sibiu 3-4
16.40 2011 B 14 8 MSE Tg Mures - CSC Ghiroda 0-17
17.20 2011 C 15 8 Tampa Kids Brasov - Sporttim Timisoara 3-0
18.00 2011 D 16 8 Royall Fagaras - Navobi Alba Iulia 0-3
18.40 2011 C 17 8 Inter Galaxy Bucuresti - Tampa Kids Brasov 7-0
19.20 2011 B 18 8 ACS Kinder alb - MSE Tg Mures 0-0
19.40 2011 A 19 6 U Cluj - Interstar Sibiu 1-2
19.40 2011 B 20 7 Luceafarul Cluj - CSC Ghiroda 0-12
20.00 2011 A 21 8 Dinamo Bucuresti - Vulturii Tg Mures 2-4
20.20 2011 C 22 6 Luceafarul 2010 Cluj - Sporttim Timisoara 4-0
20.20 2011 D 23 7 ACS Kinder - Navobi Alba Iulia 8-0
20.40 2011 D 24 8 Chelsea Bucuresti - Royall Fagaras 1-3


29.08.2018
Wed
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
08.00 2011 A 25 8 Dinamo Bucuresti - Liviu Antal Sighisoara 5-0
08.40 2011 B 26 8 ACS Kinder alb - Infinity Tarnaveni 1-3
09.20 2011 C 27 8 Best Kids Reghin - Inter Galaxy Bucuresti 2-7
10.00 2011 D 28 8 Chelsea Bucuresti - Viitorul Ungheni 0-4
10.40 2011 A 29 8 U Cluj - Vulturii Tg Mures 10-0
11.20 2011 B 30 8 MSE Tg Mures - Luceafarul Cluj 0-3
12.00 2011 C 31 8 Tampa Kids Brasov - Luceafarul 2010 Cluj 0-3
12.40 2011 D 32 8 ACS Kinder - Royall Fagaras 2-0
13.20 2011 A 33 8 Dinamo Bucuresti - U Cluj 1-4
14.00 2011 B 34 8 ACS Kinder alb - Luceafarul Cluj 3-2
14.40 2011 C 35 8 Inter Galaxy Bucuresti - Luceafarul 2010 Cluj 1-1
15.20 2011 D 36 8 ACS Kinder - Chelsea Bucuresti 6-1
16.00 2011 A 37 8 Interstar Sibiu - Liviu Antal Sighisoara 9-1
16.40 2011 B 38 8 Infinity Tarnaveni - CSC Ghiroda 0-4
17.20 2011 B 39 8 Best Kids Reghin - Sporttim Timisoara 6-1
17.20 2011 D 40 6 Viitorul Ungheni - Navobi Alba Iulia 0-0
18.00 2011 loc 17 - 20 41 6 Liviu Antal Sighisoara 5A - 5C Sporttim Timisoara 6-0
18.00 2011 loc 17 - 20 42 7 MSE Tg Mures 5B - 5D Chelsea Bucuresti 6-5
18.00 2011 loc 13- 16 43 8 Dinamo Bucuresti 4A - 4C Tampa Kids Brasov 5-1
18.40 2011 loc 13 - 16 44 6 ACS Kinder Alb 4B - 4D Viitorul Ungheni 1-5
18.40 2011 loc 9 - 12 45 7 Vulturii Tg Mures 3A - 3C Best Kids Reghin 1-7
18.40 2011 loc 9 - 12 46 8 Infinity Tarnaveni 3B - 3D Royall Fagaras 2-1
19.20 2011 loc 5 - 8 47 6 U Cluj 2A - 2C Luceafarul 2010 5-3
19.20 2011 loc 5 - 8 48 7 Luceafarul Cluj 2B - 2D Navobi Alba Iulia 0-7


30.08.2018
Thu
Ora Cat Gr Joc Teren Meci Scor
09.00 2011 loc 15 - 16 49 8 Tampa Kids invinsa 43 - invinsa 44 Kinder Alb 4-2
09.00 2011 loc 19 - 20 50 6 Sporttim Timisoara invinsa 41 - invinsa 42 Chelsea Bucuresti 2-5
09.00 2011 loc 17 - 18 51 7 Liviu Antal Sighisoara castigatoare 41 - castigatoare 42 MSE Tg Mures 3-4
09.40 2011 loc 11 -12 52 8 Vulturii Tg Mures invinsa 45 - invinsa 46 Royall Fagaras 0-4
09.40 2011 loc 13 - 14 53 6 Dinamo Bucuresti castigatoare 43 - castigatoare 44 Viitorul Ungheni 0-3
10.20 2011 loc 1 - 4 54 8 Interstar Sibiu 1A - 1C Inter Galaxy Bucuresti 0-2
11.00 2011 loc 1 - 4 55 8 CSC Ghiroda 1B - 1D ACS Kinder 6-1
11.40 2011 loc 9 - 10 56 8 Best Kids Reghin castigatoare 45 - castigatoare 46 Infinity Tarnaveni 2-1
12.20 2011 loc 7 - 8 57 8 Luceafarul 2010 invinsa 47 - invinsa 48 Luceafarul Cluj 2-1
13.00 2011 loc 5 - 6 58 8 U Cluj castigatoare 47 - castigatoare 48 Navobi Alba Iulia 7-0
13.40 2011 loc 3 - 4 59 8 Interstar Sibiu invinsa 54 - invinsa 55 ACS Kinder 1-2
14.20 2011 loc 1 - 2 60 8 Inter Galaxy Bucuresti castigatoare 54 - castigatoare 55 CSC Ghiroda 1-4


Partener Principal

Organizatori

sportlife

Sponsori


Targu Mures logo

erima
municipiul tg mures